Omegle, Omegla, Ban Kaldırma, Nedir, Apk İndir, Benzeri Siteler

Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler?

Son zamanların en popüler sohbet sitelerinden biri olan Omegle hakkında merak edilen herşey.

Omegle Nedir?

Rastgele sohbet sitelerinden biri olan Omegle yabancılarla hemen rastgele sohbete başlayabileceğiniz kolay ve kullanışlı bir kameralı sohbet sitesidir.

Omegle APK İndir

Sevilen rastgele sohbet sitesi Omegle'nin android telefonlar için uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler? Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler? Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler? Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler? Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler? Omegle, Omegla, Omegle Apk İndir, Omegle Nedir? Omegle'de Ban Nasıl Kaldırılır? Omegle Benzeri Siteler?

Omegle Ban Kaldırma 2020

Omegle ban açma / kaldırma yöntemleri içerisinde  en çok tercih edilen ve en güvenli olan yolu birazdan size aktaracağız. İşin özünde bu yöntem tüm sistemlerdeki ban sorununu çözmenizi sağlayacaktır. Bu yöntem ile chatroulette ve xat gibi sohbet sitelerinde de rahatca banınızı kaldırıp vakit geçirebilirsiniz.

İlk olarak ban açmak istediğimiz site hangisiyse o siteyi açtığımız tarayıcıyı temizlememiz gerekiyor. Örneğin firefox tarayıcısını kullanıyorsunuz. Firefox tarayıcısının geçmişini temizlemek için bir programdan faydalanabilirsiniz veya elle de kısa süre içerisinde bunu yapabilirsiniz. Araçlar menüsüne tıkladıktan sonra temizleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Program olarak ise CCleaner adlı programı tercih edebilirsiniz.

Tarayıcınızın temizlendiğinden emin olduktan sonra, ip adresinizi değiştirme adımına geçeceksiniz. Eğer ip adresiniz değişmemiş olursa bu işlem tek başına banınızın açılmasını sağlamayacaktır. Zira Omegle ya da omegle benzeri siteler ip adresinizi engellemektedir.

İp adresi değişikliği için program kullanabilirsiniz lakin çoğu modem aç kapat yapıldığında yeni bir ip adresi ile internete bağlanmaktadır. Kısaca bu şekilde ip adresinizi değiştirebilirsiniz. İp adresinizi değiştirmek için önce modeminizi kapatın sonra 5 - 10 saniye arasında bekledikten sonra modeminizi tekrar açın. Bu işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken kurallar aşağıdadır.
  • Omegle'ye ya da başka bir chat sitesine hangi tarayıcıdan bağlanıyorsanız o tarayıcının geçmişini / önbelleğini / çerezlerini tamamen temizlemeniz gerekmektedir.
  • Tarayıcıyı temizledikten sonra ip sıfırlama adımına geçmeden önce açık olan tüm tarayıcılarınızı kapatın.
  • Modemi kapat aç yaparken 5-10 saniye arasında bekleyin.
  • Modem kendine gelmeden internet tarayıcısını açmayın.
  • Daha önce banlandığınız üyeliği kullanmayın, yeni üyeliklerle bağlantı yapın.
Eğer sorunu çözemediyseniz daha ayrıntılı anlatım için Chatroulette Ban Kaldırma sayfamıza göz atabilirsiniz.

Omegle Benzeri Siteler

Back to Top